Shepherd Of Sweden
Pantoffels
€ 135Artikelnummer: 8736
- Wat je online ziet, vind je ook in onze fysieke winkel
- Gratis verzending vanaf € 100 (België)
- Snelle levering (2 werkdagen)
- Veilige online betaling
Shepherd Bella is een enkellaars-pantoffel van zachte schapenvacht die de voet omhult met warmte en comfort. Het iets hogere ontwerp houdt de enkels behaaglijk warm, terwijl contrasterende elastische zijpanelen zorgen voor bewegingsvrijheid en een slanke uitstraling.
De lichte EVA-zool maakt Bella tot een praktische indoor schoen, terwijl details zoals de met de hand gestikte naad aan de voorkant, de textiele afwerking en het suède hiellusje zowel vakmanschap als functionaliteit uitstralen.
Makkelijk aan en uit te trekken, brengt Bella warmte in het dagelijks leven thuis – en is net zo perfect voor après-ski.
Uitleg over EVA en de voordelen ervan
EVA is een afkorting van Ethyleen Vinyl Acetaat, een materiaal dat bekendstaat om zijn uitstekende schokdempende eigenschappen. In combinatie met het lichte gewicht maakt dit EVA tot een van de meest gebruikte materialen voor buitenzolen op de markt.
| Merk | Shepherd Of Sweden |
| Type | Pantoffels |
| Kleur | Grijs |
| Referentie | Gesloten pantoffel Met Lamswol Bella Donkergrijs |
| Materiaal | Omgekeerd schaap |
| Voering | 100% wol |
| Zool | Porozool |
| Geschikt voor steunzolen | Niet geschikt voor steunzolen |
Wat denk je hiervan
Ook leuk?
Shepherd Of SwedenPantoffels € 99
Shepherd Of SwedenPantoffels € 95
Shepherd Of SwedenPantoffels € 95
Shepherd Of SwedenPantoffels € 115




Solidus
Shepherd Of Sweden
Berkemann